Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

jakuku1 

Rakousko 2 - Soutěskou Vorderkaserklamm - Soutěskou Seisenbergklamm - Soutěskou Kitzlochklamm - Soutěskou Kitzlochklamm - Soutěskou Sigmund-Thun-Klamm - 2019

102 fotek 21.7.2019 - zobrazení
Rakousko
21.7.2019
Den 2
Po včerejší deštivé noci a velké bouřce jsme se probudili do deštivého dne :( déšť nebyl moc silný a než sedět na pokoji tak jsme se rozhodli že projedem soutěsky v okolí nakonec jsme stihli projít všechny čtyři.Na prvních dvou soutěskách jsme si užili deště dostatek,ale pak se nás usmálo i štěstí v podobě vyjasňování :) Nejkrásnější byla soutěska Kitzlochklamm kde nám dokonce vykouklo i sluníčko :) ukončili jsme to soutěskou v Kaprunu Sigmund-Thun-Klamm. Zítra to už vypadá s počasím nadějně tak uvidíme ráno
Soutěska Vorderkaserklamm - se nachází mezi obcemi St. Martin a Weissbach. Délka soutěsky je 400 m a hloubka 80 m. Nejširší místo měří 6 m a naopak nejužší pouhých 80 cm. Čekalo nás na 51 lávek a 35 schodišť o celkovém počtu 373 schodů.
Soutěska Seisenbergklamm - je jednou ze dvou soutěsek v údolí mezi Loferem a Saalfeldenem. Byla zpřístupněna v roce 1831.Celá soutěska je součástí Weißbašského přírodního parku. Charakterizuje jí impozantní síla vody, která zde padá téměř z každého místa.
Soutěska Kitzlochklamm - je soutěska ležící u městečka Taxenbach. Jde o kaňon vyhloubený řekou Rauriser Ache, která je napájená z alpských ledovců.Krátce po vstupu na stezku narazíte na šedesátimetrový vodopád. Dále nás čeká přibližně hodinový výstup po ochozech, schodech a lávkách nad bouřící se vodou. Celá trase vedla podél řeky.
Soutěska Sigmund-Thun- Klamm - Tato soutěska leží jihozápadně od Kaprunu, ve spolkové zemi Salcbursko. Je dlouhá 320 metrů a vysoká až 32 metrů. Protéká jí říčka Kapruner Ache. Na konci jsme došli k jezírku Klammsee,odkud je pouštěna voda do soutěsky.
reklama

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron